Dunwoody FC Bruce Fusner Memorial
D & Under (Div 3) Mixed Epee Round Results
Round of 64
(1) Erhart, Grant Nelson
(64) (Bye)
(33) Zhang, Julie
(32) Paul, Avery
(17) Lenthart, Ian
(48) (Bye)
(49) (Bye)
(16) Tapia, Sandy
(9) Aton, Dave
(56) (Bye)
(41) (Bye)
(24) Ji, Chonny
(25) Owens, Joshua
(40) (Bye)
(57) (Bye)
(8) Stanton, Caitlin
(5) Wachtel, Jacob
(60) (Bye)
(37) Skokanic, Rafael
(28) Eichwald, Ian
(21) Anderson, Laura K
(44) (Bye)
(53) (Bye)
(12) Dean, Robert
(13) Chen, Dennis
(52) (Bye)
(45) (Bye)
(20) Qian, Tony
(29) Bobick, Zachary
(36) Perry, Nicholas
(61) (Bye)
(4) Yun, Preston
(3) Proctor, Susan
(62) (Bye)
(35) Smith, Troy
(30) Cavalheiro, Adriano
(19) Van Riper, Katharine
(46) (Bye)
(51) (Bye)
(14) Richards, William
(11) Yabrow, Jeffrey
(54) (Bye)
(43) (Bye)
(22) Cauble, Brian
(27) Halper, Rachel
(38) Minor, David
(59) (Bye)
(6) Erhart, Marlaine
(7) Carroll, Ryan
(58) (Bye)
(39) Weaver, Michael
(26) Grimshaw, Mike
(23) Jelezarov, Luben
(42) (Bye)
(55) (Bye)
(10) Bertoni, Margaret
(15) Keller, Calvin
(50) (Bye)
(47) (Bye)
(18) Klausmeyer, Christian
(31) McFadden, Kylie
(34) Stephens, John
(63) (Bye)
(2) Gonzalez, Gus
Round of 32
(1) Erhart, Grant Nelson
(32) Paul, Avery
10 - 15
(17) Lenthart, Ian
(16) Tapia, Sandy
(9) Aton, Dave
(24) Ji, Chonny
(25) Owens, Joshua
(8) Stanton, Caitlin
(5) Wachtel, Jacob
(37) Skokanic, Rafael
15 - 12
(21) Anderson, Laura K
(12) Dean, Robert
(13) Chen, Dennis
(20) Qian, Tony
(29) Bobick, Zachary
15 - 6
(4) Yun, Preston
(3) Proctor, Susan
(30) Cavalheiro, Adriano
11 - 15
(19) Van Riper, Katharine
(14) Richards, William
(11) Yabrow, Jeffrey
(22) Cauble, Brian
(38) Minor, David
8 - 15
(6) Erhart, Marlaine
(7) Carroll, Ryan
(26) Grimshaw, Mike
4 - 15
(23) Jelezarov, Luben
(10) Bertoni, Margaret
(15) Keller, Calvin
(18) Klausmeyer, Christian
(31) McFadden, Kylie
15 - 9
(2) Gonzalez, Gus
Round of 16
(1) Erhart, Grant Nelson
15 - 3
(16) Tapia, Sandy
13 - 15
(9) Aton, Dave
15 - 8
(25) Owens, Joshua
15 - 12
(5) Wachtel, Jacob
15 - 13
(12) Dean, Robert
9 - 15
(20) Qian, Tony
5 - 15
(4) Yun, Preston
12 - 15
(3) Proctor, Susan
15 - 5
(14) Richards, William
10 - 15
(11) Yabrow, Jeffrey
15 - 13
(6) Erhart, Marlaine
12 - 15
(7) Carroll, Ryan
15 - 5
(10) Bertoni, Margaret
11 - 15
(15) Keller, Calvin
15 - 13
(2) Gonzalez, Gus
5 - 15
Top 8
(1) Erhart, Grant Nelson
15 - 9
(25) Owens, Joshua
15 - 9
(5) Wachtel, Jacob
15 - 11
(20) Qian, Tony
10 - 15
(14) Richards, William
2 - 6
(11) Yabrow, Jeffrey
15 - 6
(7) Carroll, Ryan
15 - 12
(2) Gonzalez, Gus
11 - 15
Final 4
(1) Erhart, Grant Nelson
15 - 12
(5) Wachtel, Jacob
15 - 13
(14) Richards, William
11 - 12
(7) Carroll, Ryan
15 - 12
Gold Medal Bout
(1) Erhart, Grant Nelson
15 - 11
(7) Carroll, Ryan
15 - 9
Winner
(7) Carroll, Ryan
15 - 12